Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

One Missed Call

In jos 
AutorMesaj
VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 23
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: One Missed Call   Sam Mar 20, 2010 6:07 pm

nu stiu de ce nu i`am facut topic pana acum :-?

Sinopsis

"Cum crezi ca va fi cand vei muri?" In thrillerul supranatural "Apel nepreluat", un numar de oameni primesc pe mobil mesaje de groaza despre sfarsitul care-i asteapta. Desi mesajele pot fi sterse, numarul lor intra inevitabil in categoria: i-a sunat ceasul/mobilul.

Beth Raymond (Shannyn Sossamon) este traumatizata de soarta a doua prietene care au murit la doua zile una dupa alta. Cel mai infricosator lucru este ca cele doua au murit dupa ce au primit mesaje de groaza pe telefonul mobil - de fapt, inregistrari terifiante ale ultimelor lor momente de viata. Desi mesajele au fost primite cu cateva zile inainte, moartea lor s-a petrecut exact atunci si asa cum fusese prezis in mesaje.

Politistii cred ca Beth are halucinatii - cu exceptia detectivului Jack Andrews (Ed Burns), a carui sora a murit intr-un accident straniu, foarte asemanator cu moartea prietenelor lui Beth. Jack si Beth incep o cautare febrila pentru a dezlega misterul apelurilor fatale.

Dar tocmai cand se apropiau de adevar, telefonul lui Beth a inceput sa sune straniu, iar pe afisaj a aparut apel nepreluat...

Alcon Entertainment si Kadokawa Pictures prezinta, in asociere cu Equity Pictures Medienfonds GmbH&Co.KG IV, productia Intermedia Films, "Apel nepreluat". In rolurile principale apar Shannyn Sossamon, Ed Burns, Ana Claudia Talancon, Ray Wise si Azura Skye.

Trailer

http://www.cinemagia.ro/trailer/one-missed-call-apel-nepreluat-903/

okay,okay,posterul oficial e extra`creepy. eu acum am observat.

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.forumz.ro

One Missed Call
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Television/Showbiz :: Filme-Genuri preferate :: Horror-
Mergi direct la: