Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Olimpiadele

In jos 
AutorMesaj
VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 23
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: Olimpiadele   Sam Ian 16, 2010 7:16 pm

uitati,ca tot mergem si eu si Yore anu`asta la nationala la romana..
cum va descurcati cu olimpiadele? va bagati la asa ceva sau preferati sa nu?

eu din a 5a,cand ma duceam la romana ca aeriana din pod si habar n-aveam pe ce lume sunt,am ajuns la nationala. in fiecare an. si pot sa zic ca e foarte tare,foarte FUN acolo [indiferent unde se face],conteaza doar ce oameni ai langa tine :-)
stress`ul general e mare pana acolo si mai ales inainte de afisarea rezultatelor,da,dar...nu e nevoie sa te strofoci chiar atat de mult.
pentru mine nu conteaza asa mult premiul sau nota in sine,ci faptul ca schimb peisajul,imi ies putin mai mult din monotonie si ma distrez :-) mda,am luat premii toti anii trecuti,dar chiar nu pot sa spun ca m-am agitat mult prea mult ca sa ajung la asta. cel putin nu..personal,afectiv. am raspuns afirmativ la propunerile de pregatire ale profesoarei mele,atat...asta mai mult ca sa nu dezamagesc exteriorul.
si chiar ce fuuuuun si..ceva "nou",iesit din cotidianul meu,a fost anul trecut,gosh wub
sper sa fie si anul asta poate chiar mai bine wub va fi ceva mai mult stres pentru ca proba orala e acum individuala si emotiile evident vor fi mari,dar.. trecem peste What a Face

in rest nu prea ma bag. la mate n-am mai fost din clasa a6a,de cand am luat pe locala o porcarie de punctaj si nici n-am trecut pe judeteana lol si oricum nu`mi place.
si la altele..nu m-am mai dus. nu stiu,oricum n-am de gand sa-mi bat capul si cu altceva.

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.forumz.ro
After-eight
Artist

feminin
Numarul mesajelor : 792
Varsta : 21
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: Olimpiadele   Joi Ian 28, 2010 6:44 pm

Dintr-a 5a ma duc la tot ce ni se propune :-?
nu stiu...asa m-am obisnuit.
ma duc, o dau in bara, iau 1 punct-doua, dar...m-as simti aiurea stand acasa in timp ce puteam sa scriu si sa iau vre-un premiu. :-?

Anul asta am fost doar la fizica pe sector si municipiu [oras + suburbii] si am luat locul 3 pe sector si 2 pe municipiu.
Vreau sa ma duc la engleza si romana si sa iau ceva. O sa ma dau cu capu de pereti daca nu iau nici macar o amarata de mentiune la romana :">

Mi se pare ok sa mai mergi pe la olimpiade, sa vezi ce cunostinte ai...sa mai faci cunostinta cu cineva ^^

Olimpiadele
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Cafenea :: School-
Mergi direct la: