Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Vacancy

In jos 
AutorMesaj
VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 23
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: Vacancy   Dum Dec 21, 2008 4:41 pm

ma rog,de fapt e mai mult thriller.
l-am vazut pe HBO aseara,n-aveam la ce sa ma uit si nu mi-a placut [da,de fapt topicul nu e numai pentru filmele preferate neaparat. discutam despre orice film :) ]. mi s-a parut prea sec,adica se pierd putin prin nu stiu ce zona pentru ca ies de pe soseaua principala,vorbesc cu 1-2 persoane,apoi ajung si se cazeaza k prostii intr-un prim *motel* si de acolo incepe asa-zisa *aventura* . vad casetele alea [care de altfel cred k au fost singurele chestii care mi s-au parut interesante in film],se prind care e situatia,se bat putin cu aia de pe'acolo,mai vreo 3 si filmul se termina in pom.
finalul mi s-a parut prostesc,okei,poate ca lasa loc interpretarii da'nu mi-a placut cum s-a terminat. in fine,ce zice si cinemagia...

Sinopsis
Un cuplu aflat in vacanta face o descoperire infioratoare: daca nu scapa urgent din motelul in care s-au cazat ar putea deveni protagonistii unui film snuff. Dupa o pana de masina, David si Amy decid sa se cazeze la motel. Singura sansa de distractie din camera este televizorul, care emite filme de groaza de serie B. David si Amy isi dau seama ca filmele au fost filmate chiar in camera lor. In timp ce camere de luat vederi le inregistreaza orice miscare, cuplul face totul pentru a evita groaznica soarta a predecesorilor lor.

http://www.cinemagia.ro/movie.php?movie_id=16541

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.forumz.ro

Vacancy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Television/Showbiz :: Filme-Genuri preferate :: Horror-
Mergi direct la: