Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

The Eye

In jos 
AutorMesaj
VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 23
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: The Eye   Sam Oct 18, 2008 11:19 am

Gen : Drama,Horror,Mister,Thriller

Sinopsis
Sidney Wells (Jessica Alba) este o recunoscuta violonista, remarcabila prin frumusetea, inteligenta si independenta sa. Toate calitatile sunt accentuate de faptul ca Sydney este oarba, in urma unui accident din copilarie. Dupa 15 de ani de handicap, Sydney face un dublu transplant de cornee. Dupa operatie, medicul neurolog Paul Faulkner o ajuta sa se acomodeze cu noile experiente senzoriale. Ajutata si de sora sa, Sydney parea sa intre pe fagasul unei vieti normale.Dar fericirea sa este de scurta durata, pentru ca imagini infricosatoare incep sa-i bantuie retina. Sunt rezultatul operatiei, produse ale propriei imaginatii sau ceva mult mai infricosator? Sydney este convinsa ca noii sai ochi ii deschid poarta spre o lume terifianta pe care numai ea o poate vedea.

http://www.cinemagia.ro/movie.php?movie_id=18654&hist=1&wnd=_default

lol pe asta voiam sa-l vad inca de cand nu aparuse nici macar pe net lol
si ca prin urmare,am ajuns sa-l vad de-abia weekendul trecut,seara,la o prietena.. lol
Motivul? asta-s eu lol

Sa revin. Evident,mi-a placut,k altfel nu-i faceam topic Wink) Imi place cum joaca Jessica Alba :-?
L-am inteles super bine,k dovada am facut legaturi intre absolut toate partile filmului si ajunsesem sa *prevad* ce urmeaza sa se intample Wink) Are anumite *peisaje* sinistre...pe care pot sa spun ca le-am adorat wub lol Nu prea m-a speriat sincera sa fiu,chiar apropae deloc,da'm-a facut sa tresar la anumite lucruri si persoane mai ciudate... Oricum,foarte marfa filmul Wink

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.forumz.ro

The Eye
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Television/Showbiz :: Filme-Genuri preferate :: Horror-
Mergi direct la: