Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

DistribuiĢi | 

Profi/profe

In jos 
AutorMesaj
VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 23
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: Profi/profe   Mar Sept 16, 2008 5:33 pm

Ce parere aveti despre diferiti profesori? Pe seama carora va amuzati,care sunt trasaturile cele mai aiurea de la ei? Pe care nu-i suportati? blush

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.forumz.ro
~PlastiC SmilE~
we are improving...

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : Tara orbilor in care chiorul conduce
Data de inscriere : 08/09/2008

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Mar Sept 16, 2008 7:02 pm

E ex-profu de muzica....frate...ca e vara,iarna,toamna,primavara el era imbracat DOAR intr-o bluza neagra, groasa, si o basca de pe vremea lu' Ceasca...bai frate..numai zic ca mirosea ingrozitor la ora lui... si daca ii puneai o intrebare[cat de simpla ar fi ea]..iti explica 2 ore fara sa termine subiectul....bine..de la...ce-i aia cheie sol...el dadea la daci si romani, la razboaiele cu turcii si la cum se face branza wwe ....astea doar subiectele dint-o ora..ne punea sa copiem toata cartea in caiet ca cica asa raamnem cu ceva

numai zic de aeriana aia de desen care mai are putin si se ascunde sub catedra sa nu vina teroristii peste ea
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
After-eight
Artist

feminin
Numarul mesajelor : 792
Varsta : 21
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Mar Sept 16, 2008 7:04 pm

ah, am profi relativ okay

Ultima editare efectuata de catre After-eight in Sam Noi 05, 2011 9:40 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
we are improving...

feminin

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Mar Sept 16, 2008 7:12 pm

am uitat de diriga.....o urasc pe balena aia pe tocuri.....
ca sa stea ea mai mult cu cu*u`n scaun acasa ne-a mutat pe noi dupa masa
[trebuia sa fim dimineata]
adica...toata ziua la scoala...numai zic ca sunt NUMAI IDIOTI ....
si tampitii mei sunt de dimineata...tre sa-i suport pe babunii si mimozele de la mine din clasa...
cu cine mai rad eu de pitzipoancele din scoala?:-<
numai zic ca suntem ai niamnui...ne-a bagat in cea mai proasta clasa de parca am fi prostii scolii....zici ca e salonul de vizite la inchisoare nu o sala de clasa...si pana acum ne laudau in scoala 8-|....intra un prof nou acolo zice ca a dat peste deligventi
Sus In jos
Bombonik
we are improving...

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 22
Data de inscriere : 03/09/2008

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Mier Sept 17, 2008 10:01 pm

Mda...acum...avem o noua profa de franca...in primele clase faceam franca cu o profa batranica...adica..stai nu faceam franca deloc...si a venit mironnosita asta..bah e ca o masina de tocat nervii....

De placu....profa de romana cea mai tare frate...

aaa.... am uitat de aia de tehno...bah..e teribila...
Sus In jos
Jeleu
Admin

Numarul mesajelor : 281
Data de inscriere : 11/05/2008

MesajSubiect: .   Dum Oct 05, 2008 9:26 pm

Ar fi fost pur si simplu de neconceput sa nu am si eu parte de cateva 'specimene" care isi iau dreptul de primata bipeda cu diploma de profesor...

Incep cu ala de bio...care este vanatorul din Bugs Bunny varianta horror What a Face
Preda de parca suntem la medicina(data trecuta am scris in 20 min 7 pag de caiet mic)...fumeaza la ora...pune picioarele pe catedra...desculte...si nu in ultimul timp...e un pervers si jumatate lol lol
Ne zice bancuri necenzurate lol si la ora lui trebuie sa te faci cat mai mic acolo sa nu se ia de tine ca iar vor avea colegii motiv sa faca misto de tine restul saptamanii...

Sa nu ziceti ca nu am spus....look:)

Asa...acum...alt specimen...
Am pe una noua la engleza...care se cam chinuie sa'i iasa accentul britanic...se crede cu mult superioara rasei umane si...cred ca ma confunda cu cineva cunoscut sau cu fata cuiva cunoscut....
De doua ori am avut tema ce tinea de creatie...o compunere emolara..."imagine you're a leaf" si un dialog folosind conditionalele...si la astea doua teme...cand eu ma pregatisem cu o compunere penibila dar in ac timp iti venea sa te sinucizi dupa...si un dialog de CACAT...a venit la banca mea si a spus..."please read ypur HW"...cred ca femeia asta vrea sa ma persecute....ca am niste emoti si ma balbai intr'un hal cand citesc.... unsure unsure unsure
Iar pe hol...a salutat'o o colega...nu i'a raspus...am salutat'o si eu (eu fiind la 3 m in spatele colegei) si mie mi'a raspuns ceva de genu:"bunaaa! sweatdrop Wink happy "
Concluzia colegilor..."geny...fata ta cere teme" lol lol
No really...she fuckin' scares me help

Mai am pe ala la mate....nu's sufar...nu il suferim...nu ne sufera...ii spunem Killerul lol
Un singur adjectiv cred ca spune totul..."comunist" huh

Mai am pe una noua la chimie...in prima ora eu scriam la mate...si in ultima ora scriam la religie lol deci va dati seama de ce autoritate dispune happy

hmm
despre fiecare pot spune cate ceva...dar...va plictisesc...

La noi clasele a 9-a si SAM invata dupa masa...iar restu' de dimineata...din lipsa salilor de clasa...si clasele a 10-a invata la demisol cu gandaceii...(printre care si noi)...si in fiecare luna...astia de "sub nivelu marii" ne mutam in alta clasa...prin rotatie...si asa invatam noi intr'o clasa cu 2 randuri de banci cu acces unic pe o scara...care de fapt...e o infundatura...caci clasa e pe hol happy invatam pe hol lol

a...si va rog...nu va imaginati ca stau la cine stie ce liceu rau famat...anu asta cei de la lic nostru au terminat cu mediile cele mai mari pe jud la bac happy happy

"me...Mojo Jojo Jelly ... i'm going to tell all the secrets of my life over and over again... i'll abase myself in any manner and i love it 'cause Caty is my boss and she tells me all the things that i can do.
whatever. Caty-JoJo told me *100 post more until 15 november...*
Sus In jos
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Lun Oct 06, 2008 8:02 pm

hm...sa vedem :-?

Fizica - duuuude! Pe profa asta am pica de la inceput. E tanara si cam cu prea multe fitze. Si pana la urma...cum indrazneste ea lol sa-mi pretinda o definitie pe kre nici nu ne-a predat-o,si orice zic nu-i bine chiar dak e corect,k ea vrea definitia exacta Neutral si dupa ce ii zic lectia DIN URMA perfect (nici macar nu m-a ascultat din aia de zi,k pana la urma asa e logic dak tot ma asculta,ma rog,de park m-as fi sinchisit eu s-o invat,da'macar imi intrase ceva in cap si doar din citit),ma trezesc cu 7 in catalog. Idioata,what can i say. Inca un motiv sa urasc fizica.
Civik - Asta o fi ajuns de pe la prostituate :-? i mean,nu e absolut deloc decenta. Doh,e moderna,yeah,da totusi knd esti profesoara si mai ales de civica tre sa fii totusi simtita. Nu mai zic k fetele mai au putin si n-o suporta k e prea a drq de multe ori,desi e si de gask,si baietii sunt *balutse* de fiecare data cand apare prin peisaj 8-|
Istorie & Religie(acelashi). T pishi p tine de ras cu chestia asta in fata clasei lol desi poate sa fie si prof serios,face o caterinca depliiina si aproape intotdeauna suntem pe jos la ora lui,in timpul predarii. Si culmea,k isi face si treaba k prof si e si sever...da'tot funny ramane =))
Muzica un specimen scund si chel si cu burta mare si cu ciocate de manelisti. imi provoaca scarbaaaa Neutral stie si asta de caterinca... da nu mai are mult si se da la fete hmm dude 8-| lol

si altele mai ok...
Romana - am o profa care ar trebui sa iasa la pensie si e si directoare,da super buna profesoara... Sunt in relatii f bune cu ea pt k sunt si olimpica si tre sa recunosc ca mi-a cam bagat romana pe gat da'... datorita ei am ajuns unde am ajuns si e foarte ok :). Uneori are niste faze mai *invechite*,dude,da'...e foarte ok :)
Mate - Titanic :"> e o profa IMENSA,bolnava tipa :-? ce pot sa zic,e de 3 ori tripla =)) Neutral k profa e buna,mai ales knd te scoate la tabla si te vede k te balbai si in loc sa se crizeze zambeste si te ajuta :)) si mai pune si puncte in plus la teste sau sare peste sutimi :"> si nici nu confisca telefoanele lol

mai am destule de zis si despre altele,da alta data lol

Sus In jos
~PlastiC SmilE~
we are improving...

feminin

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Lun Oct 06, 2008 8:08 pm

jeleu..tipu ala e descaltat si cu picioarele pe catedra? affraid
Sus In jos
Jeleu
Admin

MesajSubiect: .   Lun Oct 06, 2008 8:13 pm

Da mah:))) ala e profu meu de bio rofl

Fortza Blid„„„„„„„„ rofl

Caty...la mate dc e "tipic"? lol k eu am avut numai profesori(barbati) cu varsta peste 50 huh

Cat despre telefoane...am un coleg in cls...caruia dk ii suna tel al anumite ore isi permite sa spuna "al meu e! happy ...ma scuzati happy "

"me...Mojo Jojo Jelly ... i'm going to tell all the secrets of my life over and over again... i'll abase myself in any manner and i love it 'cause Caty is my boss and she tells me all the things that i can do.
Sus In jos
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Mar Oct 07, 2008 9:36 am

unde drq vezi tu "tipic"? lol

La tehno avem un canish(sau o canisha lol ) si toata scoala facea misto pe seama vocii ei lol

Si la chimie de cum pui piciorul in prag si ridica putin vocea se sparg geamurile si-ti doresti sa nu mai calci in veci in clasa knd e si ea acolo =)) voce STRIDENTA,what the fuck?! huh

Sus In jos
Jeleu
Admin

MesajSubiect: .   Mar Oct 07, 2008 10:09 pm

OMG rofl

era TITANIC nu TIPIC rofl
srry whistle
[am si o scuza...s'a dovedit ca omul poate citi corect un cuvant vazand decat primele si ultimele litere, deoarece cititul devine reflex happy ]

.................................
Aolo....ce profi.... huh si cand ma gandeam ca pe cand eram mica vroiam sa ma fac profesoara lol
No....acum vreau sa fiu psiholog!SI MAI RAU! rofl

Sus In jos
.Mimi.
begginer

feminin
Numarul mesajelor : 71
Localizare : Nyappy-Land
Joburi/Distractii : Sa-l chinui pe Boboc
Stare de spirit : Ever happy^
Data de inscriere : 28/12/2008

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Lun Dec 29, 2008 9:41 pm

Proful de spect ma enerveaza intr-un fel.Cand se apropie de mine incere "Perspectiva inversa,incearca sa faci liniile mai drepete si sterge ceea ce este gresit,ridica-te de pe capra si compara natura statica cu desenul tau,de ce nu ai cleme...ohh gosh si ca nu uit ce zice la toata clasa Neutral *In primele 10 minute ar trebuii sa aveti cu totii schimta desenului in mare!* "

Diriginta,profesoara de romana "Ma eu asa v-am invatat:?Dar de ce nu ma ascultati niciodata?Hai sa dam foc la scoala,ce mama dracului suntem a 8-a ne permitem.Uitati-va la clasele mai mari,la a 12-a nu misca unul la ora mea.De la anu nu va mai iau,pai ma bagati in rahat zilnic la dorectoare...imi ajunge." asa o are la fiecare ora.Este blestemul Cameliei se pare shifty .

Profa de franceza....acea tanti trebuie sa invete sa se exprime si desii este tanara se comporta ca o baba.

Si in final proful de matematica.Vine lan ora incepe sa scrie pe tabla numai el stie ce,nu se holbeaza la noi cand *ne explica* ci in tavan Neutral si daca il untrebi ceva spune mereu "Lasa-ma sa explic ca poate raspunsul se afla in explicatie!"
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.cafekkos.my-goo.com
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Joi Sept 17, 2009 5:42 pm

anu` asta. de-abia azi am aterizat la scoala.

de ce toate profele de civica sunt tinere,brunete,cu paru` lung si cret si sunt considerate *bune*? huh

a revenit profa de geografie care si-a luat concediu pt ca urma sa nasca,asta cand inca eram a6a. absolut geniala tipa aia <3 nu foarte tanara,undeva putin peste 30 de ani banuiesc,dar suuuuuper de treaba. trebuie sa mentionez ca anul trecut,la alta profa,copia toata clasa la absolut toate testele,cu caietu' pe genunchi lol ? ( nu de alta,dar nu am spus nimic la topicul asta despre aia de geografie dintr`a 7a. happy )
si acum urmeaza : de ce toate profele de geografie sunt roscate? huh lol

si cica am un prof nou care e popa,la religie. yay. ultimii doi de genu` nu scapau de zvonuri like `gay 90% la propriu. ` happy bietii preoti lol

Sus In jos
B e i b i :]
begginer

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 22
Localizare : G i u r g i u .
Joburi/Distractii : M u u u l t e .
Stare de spirit : I n . L o v e .
Data de inscriere : 12/12/2009

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Lun Dec 21, 2009 5:31 pm

avem multi profesori idioti si tampiti Neutral
mi se intoarce stomacul pe dos cand vine momentul sa le dam cadouri :-j
nu merita :-j
eu nu ii sufar pe unii dintre profesori :))
chiar predau mult si prost Neutral
dar nu toti :)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://tik-tak-yee.hi5.com
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Profi/profe   Sam Noi 05, 2011 12:28 am

eu..vai.
la mate am un nebun pe care tata`l cunoaste inca de la liceul la care a terminat el, prima reactie a fost "petrisooor ai zis? aoleu lol ". din cand in cand caterinca omul, ce`i drept (cate perle am scrise prin caiet numai eu stiu.. ) dar e crima pentru ca preda si nu prea. si ne tranteste exercitii cat juma` de tabla adunate de pe la olimpiadele nationale de anii trecuti si...uite`asa vezi 33 de insi cu mutre blink sweatdrop

diriga e profa si de chimie si ne scoate peri albi inca de la varsta asta.

proful de fizica. il absolut ador pe omul asta <3. e smecher asa, ne`a povestit ca avea paru` lung si era kinda` hard in tinerete lol e super super super ca persoana, discuta cu noi, stie cum sa ne ia, cum sa explice, cum sa ne faca sa pricepem sau sa ne captiveze atentia. si preda foarte bine, chiar am invatat fizica (pe care o uram din rasputeri inainte) cu el. plus ca daca nu ma insel e cel mai bun prof de fizica din oras (sau printre cei mai buni oricum), deci le intruneste pe toate in pana mea lol

la muzica miss moustache What a Face

la sport... am un tip nou, tanar si groaznic de prost si groaznic de urat. descrierea asta nu necesita explicatii suplimentare.

pe aia de geografie nu o inghit de nicio culoare, la fel si la istorie. scorpii batrane prea pline de ele.

in rest sunt destul de ok sau imi sunt indiferenti, nu stiu.

a! la antreprenoriala lol avem ca prof tipul care preda de ani de zile economie la a11a si de care sunt toti oripilati. e al naibii, pune note foarte mici, se chinuie cate 3 sferturi de clasa sa treaca la el, taxeaza chiar si pentru o absenta, are fixuri pentru care e posibil sa te trezesti cu un 3 din senin s.a.m.d, asta la economie. la antre` mi se pare mai chill.. si, nu stiu, nu e tocmai batran dar e cam..alb lol tuseste mult si vorbeste incet, pare sa dea curand ortu` popii si nu se uita la noi cand preda, se uita pe geam, la dulapuri, la orice. si scoate foarte multe dume. ["ne scuzati ca am intarziat, putem sa intram?" "da, evident. da` ramaneti la lectie" "pai da" "nu, n`ati inteles. la tabla." "a. Neutral "/ "tu, don`soara, ai buletin? nu te`am mai vazut pana acum. de unde stiu eu ca tu esti X?" ] e nebun. pe mine ma fascineaza happy

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Profi/profe   

Sus In jos

Profi/profe
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Cafenea :: School-
Mergi direct la: