Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Materii

In jos 
AutorMesaj
VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 23
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: Materii   Mar Sept 16, 2008 5:28 pm

Totul despre orice materie. Dak va place,dak nu reusiti s-o suportati,motive,dileme.. orice lol

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.forumz.ro
After-eight
Artist

feminin
Numarul mesajelor : 792
Varsta : 21
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: Materii   Mar Sept 16, 2008 6:53 pm

mate - urasc si profa si materia in sine

geogra' - huh, o urasc din tot sufletu' meu pe profa...mi se pare..antipatica

info - damn...tampit profu'...facem diverse chestii stupide (de bebei d 3 anisori)

Bombonik
we are improving...

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 22
Data de inscriere : 03/09/2008

MesajSubiect: Re: Materii   Mier Sept 17, 2008 10:06 pm

Poi..imi place cat de cat mate...romana..si dracu mai stie...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
~PlastiC SmilE~
we are improving...

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : Tara orbilor in care chiorul conduce
Data de inscriere : 08/09/2008

MesajSubiect: Re: Materii   Mier Sept 17, 2008 10:18 pm

sa spun ce-mi place....nimic....
sa spun ce nu-mi place...tot...
urasc istoria din cauza lu' profu X_x cosmaru meu...
o urasc pe explodata aia de franceza
la engleza is bata ca stateam, jucam adevar si provocare, barfeam si faceam ce vroiam din profa...aq a schimbat-o :-L
urasc algebra ca-i algebra..urasc chimia, urasc fizica..nu de alta da mi-a schimbat profa..
o urasc pe aia de desen..etc...m-am plictisit sa scriu
Sus In jos
Bombonik
we are improving...

feminin

MesajSubiect: Re: Materii   Joi Sept 18, 2008 8:50 am

=)) ...super tare...marfa scoala aveti voi...
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
we are improving...

feminin

MesajSubiect: Re: Materii   Joi Sept 18, 2008 8:56 am

stai mah ca nici un sfert nu am scris inca :-j... stai ca ii avd pe toti si imi aduc aminte de tot ce mi-au facut anu' trecut...
Sus In jos
Bombonik
we are improving...

feminin

MesajSubiect: Re: Materii   Joi Sept 18, 2008 8:59 am

Off..noi suntem cunoscuti : Clasa a 7a A...Clasa de animale.. =))....Pur si simplu..nu suntem normali..
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
we are improving...

feminin

MesajSubiect: Re: Materii   Joi Sept 18, 2008 9:05 am

hammer noi pana aq cica eram cei mai "normali" din scoala...frate anii trecuti aveam un noroc..dadeam unele teste..nu stiam aproape nimic....si luam numa 9...
10 nu luam decat cand invatam=))
aq zici ca suntem HANDICAPATII scolii X( am mai explicat de ce=)) neau bagat intr`o clasa care e mai urata decat sala de vizite de la inchisoare=)) ieri au spart soba=)) se bateau astia si au dat cu cotu si la cat de subreda era au cazut vreo 3 palci de`alea
azi sunt de servici si scap de ore cloud9
Sus In jos
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Materii   Joi Sept 18, 2008 9:08 am

Sa iau materiile la rand :">

Mate - o urasc din tot sufletul =)) N-as putea sa suport in veci matematica si ce tine de ea,de profil mate-info de ex pt liceu sa nici n-aud k am alergie lol Desi sunt buna la mate pt k prind repede si am si logica,nu-mi place...si nici n-o sa-mi placa vreodata lol Profa e ok,la tabla ne dicteaza =))
Romana - ex...asta imi place extrem d mult. Mai ales literatura... compuneri peste compuneri,versuri... Am mers si la nationala in ambii ani trecuti... :D
Engleza - imi place :X mai ales ca limba in sine,si ma descurc... Anu'trecut am avut o zgriptzi blink k profa si faceam tot posibilul sa nu ajungem la ore,da'akuma vad k a venit o profa tanara kre e si frum si simpatica la comportament si...atitudine in sine :D
Franceza - bai... imi place cum suna,ca limba... da'...sa o'nvat...mi-e nusht cum :)) Diriga e profa de frank...
Bio - nu stiu lol Sincer imi place... asta pana in stadiul in care tre sa invatam nu stiu cate denumiri si nume incurcate,k atunci nu mai e bine lol
Geografia - ma enerveaza Neutral nu stiu exact de ce. Poate pentru k anul trecut am avut o profa extrem de tampita? :-? Nu-mi place...
Istoria - poi...asta... e ok. Nu stiu lol cu exceptia faptului k e destul de grea...e marfa... adik asa,sa te documentezi,nu sa tii minte 7000 de ani si porkrii de-astea Neutral lol
Fizica - o urasc Neutral la fel ca si la matematica,am alergie lol nu-mi place de nicio culoare blink
Chimie - n-am de unde sa stiu exact,ca pana aku n-am facut decat cunostinta cu profa lol
Tehnologie - mda... imi place k avem diferite tampenii traznite de facut pe echipe,unde ne cam facem de cap lol in a 5 a am facut salata de fructe,sandwichuri si tort lol si... in a6a,pe langa alte chestii... ne-am personalizat un obiect si am facut aranjamente pt craciun lol
Civica - akum am inceput sa facem,ma rog,am mai facut in a4a. O sa mi se para o materie destul de obisnuita,adik nu mi se pare greu sa asculti (eh..de invatzat,mai trec peste lol ) niste tampenii despre oamenii din politica lol si despre drepturile noastre,si toate astea... E cam a draq profa,si buna,ce pot s zic,toti baietii din scoala sunt *baleee* la ea... da.. :-J
Sport - imi place :X pacat k nu jucam basket k n-avem asa ceva in curtea scolii,ceva ce se numeste cosh de basket :-L
Muzica - avem un prof care ne va pune sa cantam,fara exceptii lol cel putin care o melodie intreaga fiecare. Norocul meu k nu sunt tocmai afona lol Nu ma omor dupa materie in sine,imi plac orele in care cantam sau ascultam muzica Wink)
Desen - dak n-ar urla profa de atatea ori,ar fi ok. Cu mine nu prea are probleme,k ma descurc la desen :) ma rog,mai aveam putin si luam un 2 odata k ma certam cu un tip...destul de tare,fara sa-mi mai dau seama k sunt in ora lol
Religie - avem prof nooou blush spre sa nu fie popa :-L poate e unu'de gask :"> ma rog,religia k teorie nu-mi place lol

Sus In jos
chaotic failure
begginer

Numarul mesajelor : 29
Varsta : 24
Data de inscriere : 01/09/2008

MesajSubiect: Re: Materii   Vin Sept 19, 2008 10:52 am

hate: fizica,chimie [am 2 profe care saunt total nebuneeee],si mate uneori[desi proful mi se pare ok],istorie :-&
love:eng,spaniola,bio,romana,geografia,geografia spaniei :x

restul imi sunt indiferente :d
Sus In jos
Jeleu
Admin

Numarul mesajelor : 281
Data de inscriere : 11/05/2008

MesajSubiect: .   Dum Oct 05, 2008 9:41 pm

Eu am vro 21-22 de materii...nici nu le stiu pe toate lol

Incep cu geografia...ca am maine si nu am invatat unsure Anul trecut am mancat'o pe paine...dar anul asta n'o sufar...ca invatam toate statele lumii[pt maine am Europa(44state) si Africa(53state) de stiut]

Matematica imi placea in generala pt ca aveam un prof de nota 11 care te facea sa intelegi si sati placa matematica...acum...nu imi place deloc...invat in sila...bourul ala explica odata si gata...daca nu intelegi spune k suferi de "handicap matematic"

Biologia nu'mi place...prea mult ne preda perversul ala...

Contabilitatea...diriga pur si simplu nu stie sa predea:) foloseste prescurtari de termeni care daca nu esti atent pe moment sa scrii in paranteza ce inseamna...acasa cand vrei sa inveti te uiti in caiet ca curca la poarta noua:) mai dau si bac din asta:|

Franceza...nu'mi placea deloc...acum...datorita profei incep sa o agreez si inteleg:)

Studiul calitatii produselor si serviciilor nu prea imi place...dar tre sa invat pt nota...

Romana mi'o baga pe gat profa

Economia e materie noua....ne'a predat aia o pag(aceeasi profa cu cate fac studiu calit.)...nu ma pot pronunta inca...

Muzica....e in orar...da' e ultima ora vinerea...so...vba profului.."e ultima ora...cine drq sa mai ramana?" (Eu nu mai stiu ce'i ala caiet de muzica din clasa a 9-a)

Sport...CAH!

Educatie anteprenoriala...wtf? cele 2 lectii mi le'a scris Nico...colegu meu de bank....el nu are caiet...so scrie pe caietu meu lol

M'am plictisit....poate continui alta data happy

"me...Mojo Jojo Jelly ... i'm going to tell all the secrets of my life over and over again... i'll abase myself in any manner and i love it 'cause Caty is my boss and she tells me all the things that i can do.
whatever. Caty-JoJo told me *100 post more until 15 november...*
Sus In jos
After-eight
Artist

feminin
Numarul mesajelor : 792
Varsta : 21
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: Materii   Dum Dec 13, 2009 6:06 pm

ador => engleza, romana [mai ales ce tine de compuneri] si..:-? civica :-?

urasc cu toata inima => fizica Neutral [si cand ma gandesc ca imi placea candva..si proful..si materia Neutral daaaamn. Neutral], desenul [se gaseste aia mereu sa-mi comenteze ca "sunt asa de rea. si m-am schimbat" si nush ce Neutral]

imi sunt oarecum antipatice => istoria [pt ca avem de invatat mii de cifre imbarligate. nah, macar ne lasa la teste cu cartile in banca, adica ne vede da' nu comenteaza ],mate [pt ca avem tone de definitii, mai ales la ceea ce tine de geometrie. algebra merge cum merge :))], rusa [pt ca mi-ar placea daca ar fi o profa care chiar sa aiba autoritate si sa pot invata si eu cumva klumea rusa. nu sa stau si sa ascult muzica/scriu mesaje/desenez/scriu pt materia urmatoare la lectiile ei. ], si...atat :-?

ma mir cat de...hai sa nu zic chiar *prosti*, dar...indiferenti sunt profii de => muzica [deci =)) e compleeet dusa. la test ii cer cartea ei si mi-o da =)). ne strange cartile la inceputul orei la test, si dupa 15 minute ni le da inapoi si spune sa copiem dar "nu chiar asa ca ea sa vada" Lol =)).], bio [vede mult prea bine ca la fiecare test copiem, si nu se oboseste sa stranga cartile sau sa scada nota, sau ceva de genu`. Neutral that's too much.] =))

si exact de'asta vreau eu sa ma mut din adunatura asta de copii crescuti in puf si profi care ii pupa in c.. *undeva* pe copiii astia
sigur, in unele cazuri imi convine, dar Neutral...

VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Materii   Dum Dec 13, 2009 6:28 pm

erm.

mi-am schimbat cateva preferinte,pot sa zic...

Geografia a inceput sa-mi placa,din nou.
Matematica nu`mi mai e chiar foarte antipatica.
Tehnologia o urasc din tot sufletul lol
Religia ...avem un preot ca prof,care ne intreaba la fiecare ora daca am fost la biserica si zice "mda.." din minut in minut. creepy Neutral.
Muzica...profu`e absolut genial. ...bine,trecem peste detaliul ca habar n-am ce-i aia ora de muzica anul asta lol
Latina e grea bah blink cel putin mai grea decat mi-o imaginam eu.

in rest au ramas cam aceleasi parerile :-?

Sus In jos
B e i b i :]
begginer

feminin
Numarul mesajelor : 80
Localizare : G i u r g i u .
Joburi/Distractii : M u u u l t e .
Stare de spirit : I n . L o v e .
Data de inscriere : 12/12/2009

MesajSubiect: Re: Materii   Lun Dec 21, 2009 5:39 pm

si eu urasc tehnologia :)) nu o suport :)) nici pe el nici pe prof :))
romana ma enerveaza partea cu literatura Neutral
la gramatica sunt buna :x
mate , fizica , chimie - imi plac :) teoriile ma enerveaza ca trebuie sa le invat Neutral
la mate imi place algebra . geometrie mai putin :-?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://tik-tak-yee.hi5.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Materii   

Sus In jos

Materii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Cafenea :: School-
Mergi direct la: